Akce

11.5.2011

Konference Opravy a údržba v kovárnách

Přednášeli jsme na konferenci Svazu kováren České Republiky na téma „Informační systémy pro údržbu s rozšířením na proaktivní diagnostickou údržbu“.

14.4.2011

Konferenční seminář pro TOP manažery 2011

Přednášeli jsme na konferenčním semináři ČSPÚ pro TOP manažery na téma „Snížení rizik výpadků výroby integrovanou vibrodiagnostikou v systému údržby“.

28.1.2011

Vědecká konference DIAGO 2011

Přednášeli jsme na konferenci diagnostiků s tématem „Vibrační, diagnostický systém Octavis a jeho návaznost na informační systém řízení údržby.

Kontakt
Brno, CZ
info@act-in.cz
+420 545 423 001-3
Kariéra
Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.