Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Náplň práce

  • technická podpora specializovaná na průmyslové informační systémy MES
  • expertní pomoc zákazníkům formou hot-line a vzdáleného připojení
  • příjem, evidence a zpracování požadavků zákazníků
  • instalace a konfigurace systémů vzdáleným přístupem k zákazníkům
  • identifikace a analýza příčin možných problémů a testování systémů
  • správa lokální firemní sítě a firemní podpora softwaru a hardwaru

Předpoklady pro váš úspěch

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT/elektro
  • odborné znalosti OS MS Windows, serverů, databází a správy sítí
  • zájem a schopnosti se rychle učit nové SW a HW technologie
  • komunikační schopnosti a příjemné a profesionální vystupování
  • aktivní přístup v podpoře zákazníků
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost a kvalitní týmová spolupráce
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka v písemné i verbální formě

Výhodou mohou být i některé následující znalosti a zkušenosti

  • zkušenosti se servisní podporou moderních informačních technologií
  • zkušenosti s testováním a nasazováním softwarových aplikací
  • znalosti jazyka SQL a programování aplikací
  • znalosti v oblasti HW, elektroniky, elektrotechniky a architektury HW systémů, případně včetně vyhlášky 50, §6 a vyšší
  • zkušenosti s prací v IT oddělení výrobních společností
  • znalosti německého, případně i dalších evropských jazyků

Rádi Vám nabídneme

  • moderní pracovní prostředí mezinárodní softwarové společnosti
  • inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou atmosféru
  • týmové mimopracovní aktivity
  • práci s moderními IT technologiemi
  • práci na mezinárodních projekt pro přední světové společnosti, např. Mercedes
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • profesní a osobní růst
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění po první roce zaměstnání
  • nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma

Hledáme lidi, kteří chtějí dělat správné věci a hledají společnost, která jim k tomu dá příležitost. Věříme zejména v charakterové vlastnosti kandidátů, v jejich odhodlání založit svůj úspěch na úspěchu společnosti, pro kterou pracují s neutuchající vnitřní motivací, zodpovědností, poctivostí a zaměřením na osobní i týmový výsledek. Věříme v lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se v pracovním i soukromém čase a neustále se zdokonalovat a vidět příležitost v plnění úkolů vyžadujících nové poznatky a dovednosti. Hledáme výjimečné lidi, kteří chtějí dosahovat výjimečných výsledků. Nehledáme „mistry světa“. Věříme, že úcta k sobě i kolegům, skromnost a pokora vedou k úspěchu jednotlivců i týmů, a že o jejich schopnostech místo slov vypovídají výsledky jejich práce.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím Váš aktuální životopis paní Ing. Zuzaně Sitarové na emailovou adresu zuzana.sitarova@act-in.cz, tel. 545 423 001.

Kontakt
Brno, CZ
info@act-in.cz
+420 545 423 001-3
Novinky
15.4.2018
Act-in MES posílí automobilku Jaguar Land Rover

Automobilka Jaguar Land Rover Slovakia se rozhodla pro implementaci ANDON systému Act-in pro zvýšení efektivity své výroby.

26.3.2018
Systém řízení údržby pro Ametek elektromotory

Údržba výrobního závodu americké společnosti Ametek v Náchodě bude řízena CMMS systémem Act-in Maintenance Control a Mobile Maintenance.

Kariéra
Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.