Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Vhodné i pro absolventy VŠ bez komerčních zkušeností

Náplň práce

  • vývoj aplikací v C# a VB.NET
  • navrhování nových inovací a technologií
  • analýza technologických problémů
  • podílení se na vývoji Frameworku a jádra nového systému
  • návrh implementačních řešení, analýzy a specifikace
  • testování nových technologií

Předpoklady pro váš úspěch

  • znalost jazyka platformy .NET (C# nebo VB.NET)
  • znalost jazyka SQL
  • znalost objektově orientovaného programování
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • odpovědnost a týmová spolupráce
  • znalost anglického jazyka na střední úrovni
  • práce na HPP v Brně

Výhodou mohou být i některé následující znalosti a zkušenosti

  • znalost principů UML
  • znalost vývoje aplikací pro moderní technologie, IoT, chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířenou realitu a umělou inteligenci

Rádi Vám nabídneme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci s nejnovějšími technologiemi (chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířená realita, umělá inteligence, Cloud)
  • moderní pracovní prostředí mezinárodní softwarové společnosti
  • práci na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti, např. Mercedes
  • mladý kolektiv, inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou atmosféru
  • týmové akce, hernu s relaxační místností (fotbálek, šipky apod.)
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • perspektivu profesního a osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní notebook
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění po první roce zaměstnání
  • nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma

Hledáme lidi, kteří chtějí dělat správné věci a hledají společnost, která jim k tomu dá příležitost. Věříme zejména v charakterové vlastnosti kandidátů, v jejich odhodlání založit svůj úspěch na úspěchu společnosti, pro kterou pracují s neutuchající vnitřní motivací, zodpovědností, poctivostí a zaměřením na osobní i týmový výsledek. Věříme v lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se v pracovním i soukromém čase a neustále se zdokonalovat a vidět příležitost v plnění úkolů vyžadujících nové poznatky a dovednosti. Hledáme výjimečné lidi, kteří chtějí dosahovat výjimečných výsledků. Nehledáme „mistry světa“. Věříme, že úcta k sobě i kolegům, skromnost a pokora vedou k úspěchu jednotlivců i týmů, a že o jejich schopnostech místo slov vypovídají výsledky jejich práce.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím Váš aktuální životopis paní Ing. Zuzaně Sitarové na emailovou adresu zuzana.sitarova@act-in.cz, tel. 545 423 001.

Kontakt
Brno, CZ
info@act-in.cz
+420 545 423 001-3
Novinky
17.9.2017
Firmy z leteckého průmyslu mají zájem o Act-in MES

Přední celosvětový výrobce leteckých motorů zahájil spolupráci se společností Act-in v oblasti Průmyslu 4.0 zaměřenou na efektivitu využití obráběcích CNC strojů ve výrobě.

7.8.2017
Smart Glass pro chytré továrny budoucnosti

Nejznámější světová automobilka objednala ve společnosti Act-in vývoj aplikací pro chytré brýle pro svou továrnu budoucnosti se systémem Act-in MES.

Kariéra

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.