Akce

16.6.2020

Digitální transformace 2020 v Brně 16.6.2020

Po Covidovém přerušení nás potěšil zájem účastníků konference o setkání a naši přednášku „Ukázka efektivního koncepčního řešení digitalizace výrobních procesů“.

11.2.2020

INDUSTRY 4.0 – Inspirace pro průmyslové inženýrství

Naše praktická přednáška o monitoringu strojů pro efektivní řízení výroby a údržby na konferenci na Universitě Tomáše Bati inspirovala řadu dalších jednání v podnicích zúčastněných odborníků.

21.1.2020

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0

Velký zájem více jak dvou set návštěvníků konference získala naše přednáška o projektu digitalizace úspěšné tradiční české strojírenské firmy První brněnská strojírna Velká Bíteš.

20.1.2020

Konference Fenomén 4.0 ve Zlíně

Další ročník konference Fenomén 4.0 ve Zlíně skončil opět úspěšně a potvrdil přesun zájmu výrobních firem z oblasti obecné osvěty o Průmyslu 4.0 do oblasti praktických řešení a jejich nasazení v konkrétních výrobních společnostech v regionu. Proto velkou pozornost získala naše přednáška o realizovaných projektech digitalizace výroby společností na Moravě v oblastech strojírenství, slévárenství a plastikařině nejen v automobilovém a leteckém průmyslu.

27.11.2019

Pohraniční region 4.0 v Českých Budějovicích

Rádi jsme se zúčastnili a podpořili projekt Pohraniční region 4.0 s pěknou závěrečnou konferencí Technologie budoucnosti v malých a středních firmách v Jihočeském kraji a Dolním Bavorsku.

3.11.2019

„Digitální továrna 2.0“ expozice na MSV 2019

Úspěšná expozice „Digitální továrna 2.0“ v pavilonu A1 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně k našemu stánku přivedla mnoho zájemců o digitalizaci výroby, kteří se mohli na praktických příkladech seznámit s platformou Act-in MES pro kompletní řízení výroby a rovněž si vyzkoušet chytré brýle s rozšířenou realitou pro průmyslové využití.

24.10.2019

Digitalizace údržby na mezinárodní konferenci v Liblicích

Na každoroční největší události v oblasti údržby strojů jsme vystoupili s přednáškou „Základní pilíře efektivní digitalizace údržby“ a představili nejnovější trendy a řešení systémů počítačové podpory údržby a správy majetku typu CMMS Act-in Maintenance Control, Mobile Maintenance a Condition Monitoring včetně chytrých brýlí s rozšířenou realitou pro vzdálenou podporu servisu.

18.6.2019

Konference „Digitalizace malých a středních podniků“

Potěšil nás zájem účastníků konference pořádané AMSP ČR a Deloitte o téma naší přednášky „Praktické příklady digitalizace výroby u malých i velkých podniků“.

16.5.2019

Konference „Digitální výroba 2019“

Potěšil nás velký zájem návštěvníků o naši přednášku a ukázky praktických příkladů digitalizace výroby u malých i velkých podniků na platformě MES systému Act-in.

30.4.2019

Mezinárodní konference „Digital Transformation“

Rádi jsme přispěli svými vizemi o budoucnosti digitální transformace průmyslu k pěknému průběhu mezinárodní konference na Podnikatelské fakultě VUT Brno.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.