Akce

9.11.2021

Digitální továrna na MSV 2021

Potěšil nás velký zájem návštěvníků naší expozice na mezinárodním strojírenském veletrhu v expozici Digitální továrny, kde jsme představili nejnovější technologie digitalizace průmyslu.

12.9.2021

Digitalizace na konferenci Údržba 2021

Potěšil nás velký zájem návštěvníků konference Údržba 2021 v krásném prostředí zámku v Liblicích kde jsme představili digitální technologie pro úspěšnou spolupráci chytré výroby a údržby.

10.6.2021

Konference Digitální výroba 2021

Děkujeme všem zájemcům o digitalizaci výroby, kteří sledovali naši přednášku zaměřenou na praktické příklady digitalizace výroby s MES systémy a moderními technologiemi.

17.3.2021

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0

Potěšil nás velký zájem o naše přednášky na témata moderních MES systémů pro koncepční digitalizaci výroby a technologií chytrých brýlí a rozšířené reality pro průmysl.

2.10.2020

Dny chytré výroby 5.-7.10. Smart Industry Days

Vážení přátelé, dveře na akci Dny chytré výroby se z důvodu Covid-19 zavřely, ale dveře naší firmy v Brně pro Vás zůstávají otevřené a velmi rádi Vám ukážeme všechny novinky v oblasti digitalizace výroby, které jsme pro Vás připravili, jak v oblasti výrobních informačních systémů MES/MOM, tak v oblasti chytré údržby v systému CMMS, tak v oblasti sběru dat a monitorování strojů, včetně CNC strojů, tak oblasti chytré montáže a rovněž v oblasti chytrých brýlí a rozšířené a virtuální reality. Kromě fyzických dveří jsou Vám otevřené i virtuální dveře pro vzdálené online prezentace.

16.6.2020

Digitální transformace 2020 v Brně 16.6.2020

Po Covidovém přerušení nás potěšil zájem účastníků konference o setkání a naši přednášku „Ukázka efektivního koncepčního řešení digitalizace výrobních procesů“.

11.2.2020

INDUSTRY 4.0 – Inspirace pro průmyslové inženýrství

Naše praktická přednáška o monitoringu strojů pro efektivní řízení výroby a údržby na konferenci na Universitě Tomáše Bati inspirovala řadu dalších jednání v podnicích zúčastněných odborníků.

21.1.2020

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0

Velký zájem více jak dvou set návštěvníků konference získala naše přednáška o projektu digitalizace úspěšné tradiční české strojírenské firmy První brněnská strojírna Velká Bíteš.

20.1.2020

Konference Fenomén 4.0 ve Zlíně

Další ročník konference Fenomén 4.0 ve Zlíně skončil opět úspěšně a potvrdil přesun zájmu výrobních firem z oblasti obecné osvěty o Průmyslu 4.0 do oblasti praktických řešení a jejich nasazení v konkrétních výrobních společnostech v regionu. Proto velkou pozornost získala naše přednáška o realizovaných projektech digitalizace výroby společností na Moravě v oblastech strojírenství, slévárenství a plastikařině nejen v automobilovém a leteckém průmyslu.

27.11.2019

Pohraniční region 4.0 v Českých Budějovicích

Rádi jsme se zúčastnili a podpořili projekt Pohraniční region 4.0 s pěknou závěrečnou konferencí Technologie budoucnosti v malých a středních firmách v Jihočeském kraji a Dolním Bavorsku.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.