Akce

17.4.2018

Seminář „Industrial IoT a produktivita ve výrobě“

Přednášeli a vystavovali jsme na semináři „Industrial IoT a produktivita ve výrobě“ ve společnosti INTEMAC, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“ a rádi jsme seznámili návštěvníky našeho stánku s ukázkami systému MES pro Průmysl 4.0 včetně chytrých brýlí s rozšířenou realitou.

5.4.2018

Konference „Údržba pro TOP manažery 2018“

Velmi úspěšné vystoupení o Průmyslu 4.0 jsme měli na konferenci ČSPÚ 4. a 5. dubna 2018, s příspěvkem „Informační systémy údržby 4.0 s vazbou na diagnostiku a rozšířenou realitu“. Děkujeme rovněž návštěvníkům našeho stánku, které kromě ukázek MES systému rovněž velmi zaujala možnost vyzkoušet si inovativní technologie pro Průmysl 4.0 – Chytré brýle.

27.3.2018

Roadshow „Průmysl 4.0 selským rozumem“ s Autoklastrem

Na přechozí úspěšné zahájení naší roadshow s INDUSTRY CLUSTER 4.0, jsme hned v dalším dnu navázali dalším seminářem tentokrát pod patronací Autoklastru v Ostravě a opět se zájmem vnímanou přednáškou „Moderní výrobní informační systémy s IoT a rozšířenou realitou“ a ukázkami MES systémů a SmartGlasses a rozšířenou realitou.

26.3.2018

Roadshow „Průmysl 4.0 selským rozumem“

Zahájili jsme nové roadshow s INDUSTRY CLUSTER 4.0, během kterého navštívíme řadu míst v ČR a formou seminářů budeme účastníky seznamovat s příklady konkrétních implementací MES systémů  a technologiemi chytrých brýlí a rozšířené reality v průmyslu společně s našimi partnery v klastru IC4.0 jako jsou B+R Automatizace, Unicorn a RHK Brno a Renards dotační. Naše první a hned velmi úspěšná zastávka proběhla v Ostravě ve spolupráci s Krajskou hospodářská komorou MSK dne 26.4.2018.

21.3.2018

Veletrh Ampér - Seminář „Údržba a diagnostika“

Velké množství zájemců o moderní údržbu a diagnostiku v Industry 4.0 navštívilo náš stánek na veletrhu Ampér se zájem o ukázky systémů digitalizace managementu údržby a moderních technologií v čele s chytrými brýlemi GoogleGlass a dalšími s aplikacemi pro výrobu a údržbu. Velké pozornosti neušla ani naše přednáška na téma „Software řízení údržby v I4.0 s IoT a SmartGlasess“.

15.3.2018

Seminář Industrial IoT a produktivita ve výrobě v INTEMAC

Přednášeli a vystavovali jsme na druhém semináři Industrial IoT a produktivita ve výrobě ve společnosti INTEMAC určený nyní zejména pro firmy Brněnského regionu, s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“, a s účastníky velmi oceňovanou živou ukázkou chytrých brýlí s aplikacemi s rozšířenou realitou pro průmyslové podniky.

15.2.2018

Seminář Industrial IoT a produktivita ve výrobě - CE-PA/Firma 4.0

Přednášeli a vystavovali jsme na semináři Industrial IoT a produktivita ve výrobě ve společnosti INTEMAC organizovaný pro firmy Zlínského regionu společností CE-PA/Firma 4.0, s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“ a živou ukázkou dvou nových typů SmartGlasses a rozšířenou realitou pro průmyslové podniky.

13.2.2018

Workshop IMTOS a ISKAR Open Day

Přednášeli a vystavovali jsme na dalším workshopu partnerské společnosti IMTOS, společně s firmou ISKAR, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili opět živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a chytrých brýlí pro vzdálenou podporu servisu.

1.2.2018

Workshop IMTOS a KENNAMETAL Open Day

Účastnili jsme se na prvním společném workshopu partnerské společnosti IMTOS, dodávajícího CNC obráběcí stroje předních světových výrobců, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a SmartGlasses pro vzdálenou podporu servisu.

11.10.2017

Mezinárodní konference ÚDRŽBA 2017

Výbornou účast jsme měli na nejvýznamnější letošní akci v oblasti průmyslové údržby organizované Českou společností pro údržbu, s naší přednáškou na téma „Inovační potenciál informačních systémů pro řízení údržby“, včetně přestavení novinky v podobě Chytrých brýlí s aplikacemi jak pro údržbu, tak pro výrobu.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.