Akce

5.4.2018

Konference „Údržba pro TOP manažery 2018“

Velmi úspěšné vystoupení o Průmyslu 4.0 jsme měli na konferenci ČSPÚ 4. a 5. dubna 2018, s příspěvkem „Informační systémy údržby 4.0 s vazbou na diagnostiku a rozšířenou realitu“. Děkujeme rovněž návštěvníkům našeho stánku, které kromě ukázek MES systému rovněž velmi zaujala možnost vyzkoušet si inovativní technologie pro Průmysl 4.0 – Chytré brýle.

27.3.2018

Roadshow „Průmysl 4.0 selským rozumem“ s Autoklastrem

Na přechozí úspěšné zahájení naší roadshow s INDUSTRY CLUSTER 4.0, jsme hned v dalším dnu navázali dalším seminářem tentokrát pod patronací Autoklastru v Ostravě a opět se zájmem vnímanou přednáškou „Moderní výrobní informační systémy s IoT a rozšířenou realitou“ a ukázkami MES systémů a SmartGlasses a rozšířenou realitou.

26.3.2018

Roadshow „Průmysl 4.0 selským rozumem“

Zahájili jsme nové roadshow s INDUSTRY CLUSTER 4.0, během kterého navštívíme řadu míst v ČR a formou seminářů budeme účastníky seznamovat s příklady konkrétních implementací MES systémů  a technologiemi chytrých brýlí a rozšířené reality v průmyslu společně s našimi partnery v klastru IC4.0 jako jsou B+R Automatizace, Unicorn a RHK Brno a Renards dotační. Naše první a hned velmi úspěšná zastávka proběhla v Ostravě ve spolupráci s Krajskou hospodářská komorou MSK dne 26.4.2018.

21.3.2018

Veletrh Ampér - Seminář „Údržba a diagnostika“

Velké množství zájemců o moderní údržbu a diagnostiku v Industry 4.0 navštívilo náš stánek na veletrhu Ampér se zájem o ukázky systémů digitalizace managementu údržby a moderních technologií v čele s chytrými brýlemi GoogleGlass a dalšími s aplikacemi pro výrobu a údržbu. Velké pozornosti neušla ani naše přednáška na téma „Software řízení údržby v I4.0 s IoT a SmartGlasess“.

15.3.2018

Seminář Industrial IoT a produktivita ve výrobě v INTEMAC

Přednášeli a vystavovali jsme na druhém semináři Industrial IoT a produktivita ve výrobě ve společnosti INTEMAC určený nyní zejména pro firmy Brněnského regionu, s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“, a s účastníky velmi oceňovanou živou ukázkou chytrých brýlí s aplikacemi s rozšířenou realitou pro průmyslové podniky.

15.2.2018

Seminář Industrial IoT a produktivita ve výrobě - CE-PA/Firma 4.0

Přednášeli a vystavovali jsme na semináři Industrial IoT a produktivita ve výrobě ve společnosti INTEMAC organizovaný pro firmy Zlínského regionu společností CE-PA/Firma 4.0, s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“ a živou ukázkou dvou nových typů SmartGlasses a rozšířenou realitou pro průmyslové podniky.

13.2.2018

Workshop IMTOS a ISKAR Open Day

Přednášeli a vystavovali jsme na dalším workshopu partnerské společnosti IMTOS, společně s firmou ISKAR, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili opět živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a chytrých brýlí pro vzdálenou podporu servisu.

1.2.2018

Workshop IMTOS a KENNAMETAL Open Day

Účastnili jsme se na prvním společném workshopu partnerské společnosti IMTOS, dodávajícího CNC obráběcí stroje předních světových výrobců, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a SmartGlasses pro vzdálenou podporu servisu.

11.10.2017

Mezinárodní konference ÚDRŽBA 2017

Výbornou účast jsme měli na nejvýznamnější letošní akci v oblasti průmyslové údržby organizované Českou společností pro údržbu, s naší přednáškou na téma „Inovační potenciál informačních systémů pro řízení údržby“, včetně přestavení novinky v podobě Chytrých brýlí s aplikacemi jak pro údržbu, tak pro výrobu.

22.6.2017

Seminář Digitalizace výroby malých a středních firem

Přednášeli jsme na semináři INDUSTRY CLUSTER 4.0 na téma „Moderní plánování a řízení výroby“.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.