Akce

15.2.2018

Seminář Industrial IoT a produktivita ve výrobě - CE-PA/Firma 4.0

Přednášeli a vystavovali jsme na semináři Industrial IoT a produktivita ve výrobě ve společnosti INTEMAC organizovaný pro firmy Zlínského regionu společností CE-PA/Firma 4.0, s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“ a živou ukázkou dvou nových typů SmartGlasses a rozšířenou realitou pro průmyslové podniky.

13.2.2018

Workshop IMTOS a ISKAR Open Day

Přednášeli a vystavovali jsme na dalším workshopu partnerské společnosti IMTOS, společně s firmou ISKAR, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili opět živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a chytrých brýlí pro vzdálenou podporu servisu.

1.2.2018

Workshop IMTOS a KENNAMETAL Open Day

Účastnili jsme se na prvním společném workshopu partnerské společnosti IMTOS, dodávajícího CNC obráběcí stroje předních světových výrobců, kde jsme vystoupili s příspěvkem „Digitalizace výrobních procesů s MES a IoT“ a představili živou ukázku monitorování CNC stroje s řídícím systémem FANUC s vazbou na naše výrobní informační systémy MES, včetně rozšířené reality a SmartGlasses pro vzdálenou podporu servisu.

11.10.2017

Mezinárodní konference ÚDRŽBA 2017

Výbornou účast jsme měli na nejvýznamnější letošní akci v oblasti průmyslové údržby organizované Českou společností pro údržbu, s naší přednáškou na téma „Inovační potenciál informačních systémů pro řízení údržby“, včetně přestavení novinky v podobě Chytrých brýlí s aplikacemi jak pro údržbu, tak pro výrobu.

22.6.2017

Seminář Digitalizace výroby malých a středních firem

Přednášeli jsme na semináři INDUSTRY CLUSTER 4.0 na téma „Moderní plánování a řízení výroby“.

7.6.2017

Seminář IVECO – Průmysl 4.0

Přednášeli jsme na semináři IVECO a ČSPÚ na téma „Požadavky Průmyslu 4.0 na informační systém výroby obecně a údržby zvlášť – příklady aplikace“.

16.5.2017

Seminář Digitální výroba 2017

Přednášeli jsme na semináři Digitální výroba 2017 na téma „Nebojte se začít. Konkrétní příklady snadné implementace informačních systémů ve výrobě“.

20.4.2017

Konferenční seminář pro TOP manažery 2017

Přednášeli jsme na konferenčním semináři ČSPÚ pro TOP manažery na téma „Požadavky koncepce Průmysl 4.0 na informační systém údržby“.

17.2.2017

Přednáška na kurzu Manažer údržby

Přednášeli jsme na kurzu ČSPÚ Manažer údržby na téma „Průmysl 4.0 a údržba“.

29.11.2016

Konference Pracoviště budoucnosti 4.0

Přednášeli jsme na konferenci INDUSTRY CLUSTER 4.0 na téma „Úspěšné příklady implementace prvků P4.0 v malých a středních podnicích“.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.