Akce

13.10.2016

Konference ÚDRŽBA 2016

Přednášeli jsme na konferenci České společnosti pro údržbu na téma „Aktuální formy a nejbližší očekávání v implementacích systémů „Průmysl 4.0“ do praxe údržby a servisu strojů“.

9.6.2016

Seminář ČSPÚ v TPCA Kolín 2016

Přednášeli jsme na semináři ČSPÚ v automobilce TPCA Kolín zaměřeného na efektivní plánování údržby s příspěvkem „Integrace procesů – Průmysl 4.0 je výzvou“.

15.10.2015

Konference ÚDRŽBA 2015

Přednášeli jsme na konferenci České společnosti pro údržbu na téma „Integrované řešení – lidé, stroje, systémy“.

25.9.2015

Seminář PRO VÝROBA Tour 2015

Přednášeli jsme na semináři společnosti i2m ve společnosti NEDCON na téma „Sběr a vyhodnocování dat – výroba a údržba“.

3.6.2015

Národné fórum údržby 2015

Přednášeli jsme na konferenci Slovenské společnosti údržby na téma „Integrované řešení – lidé, stroje, systémy“.

23.10.2014

Konference ÚDRŽBA 2014

Přednášeli jsme na konferenci ČSPÚ na téma „Zlepšování efektivity výroby a údržby s využitím průmyslového inženýrství a výrobních informačních systémů“.

4.6.2014

Národné fórum údržby 2014

Přednášeli jsme na konferenci Slovenské společnosti údržby na téma „Vyspělé informační systémy pro řízení údržby a výroby“.

20.10.2011

Konference ÚDRŽBA 2011

Přednášeli jsme na konferenci ČSPÚ na téma „Integrovaná diagnostika v informačním systému údržby“.

11.5.2011

Konference Opravy a údržba v kovárnách

Přednášeli jsme na konferenci Svazu kováren České Republiky na téma „Informační systémy pro údržbu s rozšířením na proaktivní diagnostickou údržbu“.

14.4.2011

Konferenční seminář pro TOP manažery 2011

Přednášeli jsme na konferenčním semináři ČSPÚ pro TOP manažery na téma „Snížení rizik výpadků výroby integrovanou vibrodiagnostikou v systému údržby“.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.