Novinky

21.12.2021

Nový projekt digitalizace v koncernu MAN a VW

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na monitorování CNC strojů, OEE, Condition monitoring a zavedení bezpapírové výroby v první české společnosti v rámci koncernu MAN a VW.

11.11.2021

Digitalizace prediktivní údržby

Digitalizace údržby patří mezi naše standardní disciplíny a jsme rádi, že se pro náš systém rozhodla přední společnost vyrábějící v ČR díly vstřikovacích čerpadel.

7.10.2021

Monitorování 50-ti CNC strojů

Úspěšně jsme prošli výběrovým řízením a zahajujeme projekt monitorování 50-ti CNC obráběcích strojů jak z pohledu OEE, tak Condition Monitoringu v Bučovicích.

13.9.2021

Digitalizace přesné strojírenské výroby

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci strojírenské výroby zaměřené na přesné soustružené dílce na CNC obráběcích strojích.

6.9.2021

Digitalizace výroby ložisek v Klášterci nad Ohří

Těšíme se na realizaci nově získaného projektu monitorování CNC strojů a digitalizaci výrobních procesů v závodě předního výrobce ložisek v Klášterci nad Ohří.

3.9.2021

Nový zákazník ve Francii

Nová objednávka digitalizace výroby nás tentokrát přivádí do Francie, kde budeme zahajovat projekt monitoringem OEE a Condition monitoringem včetně technologických a procesních hodnot extruzních linek.

19.8.2021

Nový projekt digitalizace v Polsku

Act-in CZ pokračuje v úspěšném mezinárodním působení získáním nového projektu digitalizace výroby v automobilovém průmyslu v Polsku.

1.8.2021

Nová etapa digitalizace v leteckém průmyslu

Na první úspěšnou etapu implementace on-line monitorování CNC strojů se světový výrobce leteckých motorů rozhodl navázat rozšířením systému Act-in na další stroje.

20.7.2021

Digitalizace výroby částí kolejových vozidel

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce částí podvozků kolejových vozidel a zahájila implementaci MES systému.

2.7.2021

Digitalizace výroby trubek a profilů

Silný český výrobce trubek a profilů se rozhodnul pro plnou digitalizaci své výroby se systémem Act-in MES ve dvou závodech v Brněnském regionu.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
7.7.2022
Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022
ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

Kariéra
Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.