Novinky

18.12.2019

Výrobce dopravních letadel s Act-in MES/MOM

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci CNC obrobny největšího výrobce dopravních letadel v České republice - Aircraft Industries (Let Kunovice).

11.12.2019

Digitalizace CNC výroby elektromotorů na Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení společnosti Baumüller pro digitalizaci CNC výroby speciálních elektromotorů v závodě ve Skalici nad Svitavou.

11.10.2019

Act-in MES/MOM v leteckém průmyslu na Jižní Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci výroby přední české strojírenské společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš (PBS) vyrábějící turbínové letecké motory a APU jednotky s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu výroby.

13.9.2019

Roll-out Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

Po úspěšné první etapě projektu probíhá implementace MES systému na všechny další CNC stroje v novém závodě Industry 4.0 leteckého výrobce LATECOERE ve francouzském Toulouse.

3.9.2019

Digitalizace výroby na slévárně a obrobně

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní strojírenské společnosti METSO, jejímž cílem je navýšení produktivity výroby a efektivity údržby slévárny a obrobny v přerovské slévárně.

23.8.2019

MES systém pro zvýšení efektivity výroby Nitto Denko

Japonské společnosti Nitto Denko bude pomáhat se zvyšováním produktivity v Brněnském závodě systém Act-in MES zaměřený na efektivitu výroby.

23.5.2019

Digitalizace údržby Ammeraal Beltech

Mezinárodní společnost Ammeraal Beltech si pro účely digitalizace své údržby vybrala úspěšný systém Maintenance Control a Mobile Maintenance společnosti Act-in.

24.4.2019

Digitalizace lisovny plastů společnosti CIE plasty

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení českého závodu přední mezinárodní společnosti CIE plasty na dodavatele výrobního informačního systému MES.

11.12.2018

Úspěšně předaná další etapa digitalizace přední německé automobilky

Společnost Act-in se svým systémem MES/MOM úspěšně dokončila a předala další etapu digitalizace výroby prestižní německé automobilky. Systém MES/MOM je datově integrovaný se systémem SAP a má na starost oblast plánování výroby, bezpapírového řízení výroby, monitorování strojů a OEE, řízení kvality, řízení logistiky a správu a údržbu nástrojů.

4.9.2018

Úspěch Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

Nový Industry 4.0 závod francouzského leteckého výrobce Latecoere v Toulouse si vybral pro sledování efektivity CNC obráběcích strojů MES systém od Act-in CZ.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
1.12.2020
Nový projekt digitalizace v Číně i v době Covid-19

Act-in CZ získal i v době omezeného cestování z důvodu Covid-19 nový projekt digitalizace výroby a digitalizace údržby v čínském automobilovém průmyslu.

1.11.2020
Nové projekty digitalizace v Itálii a Srbsku

Act-in CZ zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní společnosti vyrábějící pohony a získal nové projekty digitalizace ve výrobních závodech v Itálii a Srbsku.

Kariéra
Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.