Novinky

9.2.2023

Digitalizace údržby a výroby v kovárenství

Společnost Act-in vyhrála výběrové řízení na dodavatele software pro řízení údržby a monitorování výroby u předního českého výrobce dodávajícího výkovky pro automobilový průmysl.

6.12.2022

Digitalizace údržby v USA

Výrobní společnost z oblasti automotive v Pensylvánii se rozhodla pro digitalizaci údržby vybrat SW řešení Act-in Maintenance Control a Mobile Maintenance.

30.11.2022

Monitoring obráběcích strojů

Společnost zaměřující se na sériové obrábění a svařování dílů podvozků kolejových vozidel si vybrala Act-in MES pro digitalizaci svého nově modernizovaného závodu v Bystřici nad Pernštejnem. V první etapě má zájem o získání objektivního přehledu o efektivitě využití svého výrobního zařízení a získání digitálního obrazu své výroby umožňující následnou optimalizaci a zefektivnění výroby.

1.9.2022

Monitoring CNC strojů

Společnost Act-in byla vybrána pro realizaci on-line sběru dat a monitorování CNC strojů u dodavatele přesných obráběných součástí na jižní Moravě.

20.8.2022

Digitalizace výroby výfukových systémů

Mezinárodní společnost vyrábějící výfukové systémy pro traktory si vybrala společnost Act-in jako partnera pro digitalizaci výroby jejich nově budovaného závodu v ČR.

7.7.2022

Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022

ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

9.6.2022

Monitoring CNC strojů v Saudské Arábii

Společnost Act-in byla vybrána pro realizaci projektu on-line sběru dat z CNC obráběcích strojů u výrobce armádních nákladních vozidel v Saudské Arábii.

13.5.2022

Digitalizace přesné strojírenské výroby

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na kompletní digitalizaci strojírenské výroby zaměřené na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav pro automobilový průmysl.

5.5.2022

Nový projekt digitalizace výroby v Číně

Nově získaný projekt digitalizace výroby v Číně navazuje na úspěch podobného projektu v minulém roce a obsahuje on-line monitoring strojů, řízení a odvádění výroby, ANDON systém a digitalizaci údržby.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
12.5.2023
Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023
Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.