Novinky

16.4.2022

Digitalizace výroby stavebních profilů

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby klempířských prvků a profilů pro stavebnictví. Kompletní digitalizace výroby jde přes všechny oblasti od plánování výroby, přes operativní monitorování a bezpapírové řízení výroby, on-line sběr dat ze strojů, vyhodnocování efektivity výroby, řízení údržby až po traceabilitu a řízení kvality výroby.

4.4.2022

Digitalizace výroby ve zbrojním průmyslu

Největší český výrobce munice se rozhodl souběžně s instalací nových výrobních linek a rozšiřováním své výroby pro její plnou digitalizaci se společností Act-in a nasazením jejího MES systému. Na on-line sběr dat z řídících systémů strojů a senzorů navazuje instalace moderních výrobních terminálů pro zobrazování dokumentace, řízení pracovišť, komunikaci s operátory a odvádění výroby, vizualizace stavu výroby na velkoplošných obrazovkách a další rozvoj do oblastí řízení údržby strojů a řízení kvality výroby.

29.3.2022

Digitalizace výroby pekařských pecí

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce a dodavatele pekařských pecí a technologií. Pomůže tak transformovat úspěšnou výrobu do plně digitalizované podoby od on-line sběru dat ze strojů a všech pracovišť, přes digitální terminály a bezpapírového řízení výroby až po plánování výroby s vazbou na ERP systém.

21.2.2022

Digitalizace výroby obalových materiálů

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce a dodavatele obalových materiálů. Kompletní digitalizace výroby proběhne v obou výrobních závodech a bude pokrývat všechny procesy od plánování výroby, přes operativní monitorování a bezpapírové řízení výroby, on-line sběr dat ze strojů, vyhodnocování efektivity výroby, vyhodnocování technického stavu strojů a řízení údržby až po traceabilitu a řízení kvality výroby.

19.1.2022

Monitoring CNC strojů v elektronové mikroskopii

On-line monitoring CNC strojů se systémem Act-in Preformance Analyser si pro svoji výrobu v Turnově zvolila přední světová společnost zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů a výrobou kompletních produktů jako například detekčních jednotek pro elektronové mikroskopy.

21.12.2021

Nový projekt digitalizace v koncernu MAN a VW

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na monitorování CNC strojů, OEE, Condition monitoring a zavedení bezpapírové výroby v první české společnosti v rámci koncernu MAN a VW.

11.11.2021

Digitalizace prediktivní údržby

Digitalizace údržby patří mezi naše standardní disciplíny a jsme rádi, že se pro náš systém rozhodla přední společnost vyrábějící v ČR díly vstřikovacích čerpadel.

7.10.2021

Monitorování 50-ti CNC strojů

Úspěšně jsme prošli výběrovým řízením a zahajujeme projekt monitorování 50-ti CNC obráběcích strojů jak z pohledu OEE, tak Condition Monitoringu v Bučovicích.

13.9.2021

Digitalizace přesné strojírenské výroby

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci strojírenské výroby zaměřené na přesné soustružené dílce na CNC obráběcích strojích.

6.9.2021

Digitalizace výroby ložisek v Klášterci nad Ohří

Těšíme se na realizaci nově získaného projektu monitorování CNC strojů a digitalizaci výrobních procesů v závodě předního výrobce ložisek v Klášterci nad Ohří.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
12.5.2023
Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023
Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.