Novinky

30.6.2021

Digitalizace tradičního výrobce vybavení domácností, dílen a kanceláří

Tradiční český výrobce kovového vybavení domácností, dílen a kanceláří z Vysočiny si jako partnera pro kompletní digitalizaci a výroby vybral společnost Act-in a jí vyvíjený MES systém.

18.5.2021

Act-in ANDON systém ve zdravotnictví

Přední světový výrobce zdravotních pomůcek se rozhodl ve svém českém výrobním závodě pro implementaci systému ANDON od společnosti Act-in.

7.5.2021

Společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci s Act-in

Známá česká společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci se společností Act-in pro zajištění on-line sběru dat ze svých výrobních strojů a linek na výrobu psacích potřeb.

6.5.2021

Digitalizace strojírenské výroby ve Zlíně

Přední strojírenská společnost ve Zlíně Geniczech si vybrala pro kompletní digitalizaci své výroby Act-in MES a zahájila implementaci monitorování CNC strojů zejména se systémy Heidenhain a Fanuc, napojení na systém Helios, instalaci terminálů pro bezpapírové řízení výroby a on-line vizualizaci.

21.4.2021

On-line monitorování CNC strojů ve společnosti ZEBR

V krásném prostředí jihomoravských Milovic jsme zahájili projekt on-line monitorování CNC i klasických obráběcích strojů u předního výrobce strojů na výrobu žaluzií, společnosti ZEBR.

29.3.2021

Act-in MES systém ve výrobě elektromotorů

Úspěšně byl zahájen proces implementace MES systému na řízení výroby elektromotorů, včetně monitorování CNC strojů, instalace terminálů, bezpapírového řízení výroby, digitalizace řízení údržby nebo přenosu NC programů ve společnosti Baumueller.

13.2.2021

Digitalizace výroby čerpadel na Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní společnosti VAG, dříve Jihomoravská armaturka pro monitorování CNC strojů v Hodoníně.

8.2.2021

Nový projekt ve výrobě plastů

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby zástupce malých a středních podniků vyrábějícího plastové díly ve Vyškově.

1.12.2020

Nový projekt digitalizace v Číně i v době Covid-19

Act-in CZ získal i v době omezeného cestování z důvodu Covid-19 nový projekt digitalizace výroby a digitalizace údržby v čínském automobilovém průmyslu.

1.11.2020

Nové projekty digitalizace v Itálii a Srbsku

Act-in CZ zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní společnosti vyrábějící pohony a získal nové projekty digitalizace ve výrobních závodech v Itálii a Srbsku.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
7.7.2022
Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022
ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.