Novinky

3.9.2021

Nový zákazník ve Francii

Nová objednávka digitalizace výroby nás tentokrát přivádí do Francie, kde budeme zahajovat projekt monitoringem OEE a Condition monitoringem včetně technologických a procesních hodnot extruzních linek.

19.8.2021

Nový projekt digitalizace v Polsku

Act-in CZ pokračuje v úspěšném mezinárodním působení získáním nového projektu digitalizace výroby v automobilovém průmyslu v Polsku.

1.8.2021

Nová etapa digitalizace v leteckém průmyslu

Na první úspěšnou etapu implementace on-line monitorování CNC strojů se světový výrobce leteckých motorů rozhodl navázat rozšířením systému Act-in na další stroje.

20.7.2021

Digitalizace výroby částí kolejových vozidel

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce částí podvozků kolejových vozidel a zahájila implementaci MES systému.

2.7.2021

Digitalizace výroby trubek a profilů

Silný český výrobce trubek a profilů se rozhodnul pro plnou digitalizaci své výroby se systémem Act-in MES ve dvou závodech v Brněnském regionu.

30.6.2021

Digitalizace tradičního výrobce vybavení domácností, dílen a kanceláří

Tradiční český výrobce kovového vybavení domácností, dílen a kanceláří z Vysočiny si jako partnera pro kompletní digitalizaci a výroby vybral společnost Act-in a jí vyvíjený MES systém.

18.5.2021

Act-in ANDON systém ve zdravotnictví

Přední světový výrobce zdravotních pomůcek se rozhodl ve svém českém výrobním závodě pro implementaci systému ANDON od společnosti Act-in.

7.5.2021

Společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci s Act-in

Známá česká společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci se společností Act-in pro zajištění on-line sběru dat ze svých výrobních strojů a linek na výrobu psacích potřeb.

6.5.2021

Digitalizace strojírenské výroby ve Zlíně

Přední strojírenská společnost ve Zlíně Geniczech si vybrala pro kompletní digitalizaci své výroby Act-in MES a zahájila implementaci monitorování CNC strojů zejména se systémy Heidenhain a Fanuc, napojení na systém Helios, instalaci terminálů pro bezpapírové řízení výroby a on-line vizualizaci.

21.4.2021

On-line monitorování CNC strojů ve společnosti ZEBR

V krásném prostředí jihomoravských Milovic jsme zahájili projekt on-line monitorování CNC i klasických obráběcích strojů u předního výrobce strojů na výrobu žaluzií, společnosti ZEBR.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
12.5.2023
Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023
Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

Kariéra
Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.