Novinky

19.10.2020

Act-in CZ uspěl s chytrými brýlemi v Číně a Indii

Chytré brýle s rozšířenou realitou pro vzdálenou podporu řízení kvality a auditů si jako řešení digitalizace v době Covid-19 u nás objednaly první výrobní firmy z Číny a z Indie.

25.9.2020

Act-in CZ zvítězil s projektem digitalizace ve Švédsku

Po úspěšném jednání vstupuje Act-in CZ na trh digitalizace ve Švédsku první projektem v mezinárodní výrobní společnosti zaměřené na spojovací prvky v automobilovém průmyslu.

21.8.2020

Digitalizace mezinárodní výroby koupelnových systémů

Pro zvyšování efektivity a produktivity výroby vybavení koupelen si pro svoje závody v ČR a v Belgii vybrala mezinárodní společnost skupiny Whirlpool Holding systém Act-in MES.

27.7.2020

Act-in MES zvítězil v českém zbrojním průmyslu

První zakázku ve zbrojním průmyslu přineslo společnosti Act-in CZ vítězství ve výběrovém řízení na monitorování efektivity využití CNC obráběcích strojů ve výrobě zbraní.

25.6.2020

Digitalizace výroby leteckých palivových systémů

Přední česká strojírenská společnost z leteckého průmyslu si vybrala pro kompletní digitalizaci své výroby a montáží MES/MOM systém společnosti Act-in CZ.

22.5.2020

Digitalizace výroby s Act-in MES v automotive

Společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech se ve výběrovém řízení rozhodla pro implementaci Act-in MES pro monitorování a digitální bezpapírové řízení výroby.

30.4.2020

Digitalizace údržby tiskáren Mafra skupiny Agrofert

Systém Act-in Maintenance Control zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci údržby tiskáren mediální skupiny MAFRA a.s., vydavatele deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a METRO.

1.2.2020

Digitalizace výroby ložisek ZKL s Act-in MES

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci CNC výroby největšího výrobce speciálních a technologických ložisek ve střední Evropě, společnosti ZKL v Brně.

18.12.2019

Výrobce dopravních letadel s Act-in MES/MOM

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci CNC obrobny největšího výrobce dopravních letadel v České republice - Aircraft Industries (Let Kunovice).

11.12.2019

Digitalizace CNC výroby elektromotorů na Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení společnosti Baumüller pro digitalizaci CNC výroby speciálních elektromotorů v závodě ve Skalici nad Svitavou.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
7.7.2022
Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022
ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.