Novinky

11.10.2019

Act-in MES/MOM v leteckém průmyslu na Jižní Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci výroby přední české strojírenské společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš (PBS) vyrábějící turbínové letecké motory a APU jednotky s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu výroby.

13.9.2019

Roll-out Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

Po úspěšné první etapě projektu probíhá implementace MES systému na všechny další CNC stroje v novém závodě Industry 4.0 leteckého výrobce LATECOERE ve francouzském Toulouse.

3.9.2019

Digitalizace výroby na slévárně a obrobně

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní strojírenské společnosti METSO, jejímž cílem je navýšení produktivity výroby a efektivity údržby slévárny a obrobny v přerovské slévárně.

23.8.2019

MES systém pro zvýšení efektivity výroby Nitto Denko

Japonské společnosti Nitto Denko bude pomáhat se zvyšováním produktivity v Brněnském závodě systém Act-in MES zaměřený na efektivitu výroby.

23.5.2019

Digitalizace údržby Ammeraal Beltech

Mezinárodní společnost Ammeraal Beltech si pro účely digitalizace své údržby vybrala úspěšný systém Maintenance Control a Mobile Maintenance společnosti Act-in.

24.4.2019

Digitalizace lisovny plastů společnosti CIE plasty

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení českého závodu přední mezinárodní společnosti CIE plasty na dodavatele výrobního informačního systému MES.

11.12.2018

Úspěšně předaná další etapa digitalizace přední německé automobilky

Společnost Act-in se svým systémem MES/MOM úspěšně dokončila a předala další etapu digitalizace výroby prestižní německé automobilky. Systém MES/MOM je datově integrovaný se systémem SAP a má na starost oblast plánování výroby, bezpapírového řízení výroby, monitorování strojů a OEE, řízení kvality, řízení logistiky a správu a údržbu nástrojů.

4.9.2018

Úspěch Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

Nový Industry 4.0 závod francouzského leteckého výrobce Latecoere v Toulouse si vybral pro sledování efektivity CNC obráběcích strojů MES systém od Act-in CZ.

16.8.2018

Společnost Act-in CZ vstupuje na americký kontinent

Společnost Act-in potvrzuje svoji silnou pozici dodavatele MES systémů a vítězstvím ve výběrovém řízení společnosti Norma Americas vstupuje na americký kontinent se svým řešením digitalizace pro Industry 4.0.

21.7.2018

Nástrojárna Milacron si vybrala MES systém Act-in

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Milacron na dodávku MES systému se zaměřením na zvyšovaní efektivity CNC obráběcích strojů v nástrojárně.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
7.7.2022
Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022
ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.