Novinky

22.5.2020

Digitalizace výroby s Act-in MES v automotive

Společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech se ve výběrovém řízení rozhodla pro implementaci Act-in MES pro monitorování a digitální bezpapírové řízení výroby.

30.4.2020

Digitalizace údržby tiskáren Mafra skupiny Agrofert

Systém Act-in Maintenance Control zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci údržby tiskáren mediální skupiny MAFRA a.s., vydavatele deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a METRO.

1.2.2020

Digitalizace výroby ložisek ZKL s Act-in MES

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci CNC výroby největšího výrobce speciálních a technologických ložisek ve střední Evropě, společnosti ZKL v Brně.

18.12.2019

Výrobce dopravních letadel s Act-in MES/MOM

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci CNC obrobny největšího výrobce dopravních letadel v České republice - Aircraft Industries (Let Kunovice).

11.12.2019

Digitalizace CNC výroby elektromotorů na Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení společnosti Baumüller pro digitalizaci CNC výroby speciálních elektromotorů v závodě ve Skalici nad Svitavou.

11.10.2019

Act-in MES/MOM v leteckém průmyslu na Jižní Moravě

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení pro digitalizaci výroby přední české strojírenské společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš (PBS) vyrábějící turbínové letecké motory a APU jednotky s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu výroby.

13.9.2019

Roll-out Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

Po úspěšné první etapě projektu probíhá implementace MES systému na všechny další CNC stroje v novém závodě Industry 4.0 leteckého výrobce LATECOERE ve francouzském Toulouse.

3.9.2019

Digitalizace výroby na slévárně a obrobně

Systém Act-in MES zvítězil ve výběrovém řízení mezinárodní strojírenské společnosti METSO, jejímž cílem je navýšení produktivity výroby a efektivity údržby slévárny a obrobny v přerovské slévárně.

23.8.2019

MES systém pro zvýšení efektivity výroby Nitto Denko

Japonské společnosti Nitto Denko bude pomáhat se zvyšováním produktivity v Brněnském závodě systém Act-in MES zaměřený na efektivitu výroby.

23.5.2019

Digitalizace údržby Ammeraal Beltech

Mezinárodní společnost Ammeraal Beltech si pro účely digitalizace své údržby vybrala úspěšný systém Maintenance Control a Mobile Maintenance společnosti Act-in.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
12.5.2023
Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023
Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

Kariéra
Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.