Akce

2.10.2020

Dny chytré výroby 5.-7.10. Smart Industry Days

Vážení přátelé, dveře na akci Dny chytré výroby se z důvodu Covid-19 zavřely, ale dveře naší firmy v Brně pro Vás zůstávají otevřené a velmi rádi Vám ukážeme všechny novinky v oblasti digitalizace výroby, které jsme pro Vás připravili, jak v oblasti výrobních informačních systémů MES/MOM, tak v oblasti chytré údržby v systému CMMS, tak v oblasti sběru dat a monitorování strojů, včetně CNC strojů, tak oblasti chytré montáže a rovněž v oblasti chytrých brýlí a rozšířené a virtuální reality. Kromě fyzických dveří jsou Vám otevřené i virtuální dveře pro vzdálené online prezentace.

16.6.2020

Digitální transformace 2020 v Brně 16.6.2020

Po Covidovém přerušení nás potěšil zájem účastníků konference o setkání a naši přednášku „Ukázka efektivního koncepčního řešení digitalizace výrobních procesů“.

11.2.2020

INDUSTRY 4.0 – Inspirace pro průmyslové inženýrství

Naše praktická přednáška o monitoringu strojů pro efektivní řízení výroby a údržby na konferenci na Universitě Tomáše Bati inspirovala řadu dalších jednání v podnicích zúčastněných odborníků.

21.1.2020

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0

Velký zájem více jak dvou set návštěvníků konference získala naše přednáška o projektu digitalizace úspěšné tradiční české strojírenské firmy První brněnská strojírna Velká Bíteš.

20.1.2020

Konference Fenomén 4.0 ve Zlíně

Další ročník konference Fenomén 4.0 ve Zlíně skončil opět úspěšně a potvrdil přesun zájmu výrobních firem z oblasti obecné osvěty o Průmyslu 4.0 do oblasti praktických řešení a jejich nasazení v konkrétních výrobních společnostech v regionu. Proto velkou pozornost získala naše přednáška o realizovaných projektech digitalizace výroby společností na Moravě v oblastech strojírenství, slévárenství a plastikařině nejen v automobilovém a leteckém průmyslu.

27.11.2019

Pohraniční region 4.0 v Českých Budějovicích

Rádi jsme se zúčastnili a podpořili projekt Pohraniční region 4.0 s pěknou závěrečnou konferencí Technologie budoucnosti v malých a středních firmách v Jihočeském kraji a Dolním Bavorsku.

3.11.2019

„Digitální továrna 2.0“ expozice na MSV 2019

Úspěšná expozice „Digitální továrna 2.0“ v pavilonu A1 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně k našemu stánku přivedla mnoho zájemců o digitalizaci výroby, kteří se mohli na praktických příkladech seznámit s platformou Act-in MES pro kompletní řízení výroby a rovněž si vyzkoušet chytré brýle s rozšířenou realitou pro průmyslové využití.

24.10.2019

Digitalizace údržby na mezinárodní konferenci v Liblicích

Na každoroční největší události v oblasti údržby strojů jsme vystoupili s přednáškou „Základní pilíře efektivní digitalizace údržby“ a představili nejnovější trendy a řešení systémů počítačové podpory údržby a správy majetku typu CMMS Act-in Maintenance Control, Mobile Maintenance a Condition Monitoring včetně chytrých brýlí s rozšířenou realitou pro vzdálenou podporu servisu.

18.6.2019

Konference „Digitalizace malých a středních podniků“

Potěšil nás zájem účastníků konference pořádané AMSP ČR a Deloitte o téma naší přednášky „Praktické příklady digitalizace výroby u malých i velkých podniků“.

16.5.2019

Konference „Digitální výroba 2019“

Potěšil nás velký zájem návštěvníků o naši přednášku a ukázky praktických příkladů digitalizace výroby u malých i velkých podniků na platformě MES systému Act-in.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.