Akce

17.6.2023

Digitální továrna na MSV 2023

Těšíme se na návštěvníky naší expozice na mezinárodním strojírenském veletrhu v expozici Digitální továrny, kde představíme nejnovější technologie digitalizace průmyslu.

28.5.2023

Konference Digitální výroba 2023

Děkujeme všem zájemcům o digitalizaci výroby, kteří sledovali přednášku Dr. Lubasové o digitalizaci Strojírny Oslavany a naši přednášku o digitalizaci Baumüller Brno.

20.4.2023

Digitalizace údržby pro TOP manažery

Naše tradiční vystoupení na předních konferencích o řízení údržby bylo tentokrát zaměřené na konkrétní příklad úspěšné digitalizace údržby u výrobce elektromotorů.

28.2.2023

Umělá inteligence a MES systémy

AI data v řízení a optimalizaci výroby bylo zaměření naší úspěšné sekce na semináři v Intemacu pro mnoho zájemců o využití umělé inteligence v jejich výrobních podnicích.

16.2.2023

Konference BRNO INDUSTRY 4.0

Potěšil nás velký zájem několikaset účastníků o témata digitalizace průmyslu a o skvělé přednášky o digitalizaci výroby a údržby s MES systémem Act-in ze strany společnosti Baumüller Brno v podání pana ředitele Zubra a pana vedoucího mechanické výroby Šamšuly.

11.10.2022

Digitální továrna na MSV 2022

Úspěšná expozice „Digitální továrna“ na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně k našemu stánku přivedla mnoho zájemců o digitalizaci výroby, kteří se mohli na praktických příkladech seznámit s nejnovějšími technologiemi digitalizace průmyslu a platformou Act-in MES pro kompletní bezpapírové řízení výroby a prediktivní údržby.

8.6.2022

Konference Digitální výroba 2022 7.-8.6. v Praze

Děkujeme všem zájemcům o digitalizaci výroby, kteří sledovali naši přednášku zaměřenou na koncepční digitalizaci výroby s moderními MES systémy a rozšířenou a virtuální realitou.

27.4.2022

Konference „Údržba pro TOP manažery 2022“

Téma naší přednášky „Digitalizace údržby a lidé, kteří ji používají“ zaujalo řadu posluchačů stejně jako naše ukázky digitalizace výroby a údržby.

1.2.2022

INDUSTRY 4.0 – Inspirace pro průmyslové inženýrství

Po mnoha on-line konferencích bylo opět příjemné se setkat osobně se zájemci o digitalizaci výroby a Průmysl 4.0 a seznámit je s naším tématem MES systémů pro digitalizaci výroby a navázat kontakty pro další spolupráci a realizaci mnoha zajímavých projektů.

19.1.2022

Konference BRNO INDUSTRY 4.0

Potěšil nás velký zájem několikaset účastníků on-line sledujících naše přednášky na témata moderních systémů pro koncepční digitalizaci výroby a technologií chytrých brýlí a rozšířené reality pro průmysl a na jednoduché kroky k digitalizaci výroby v českém průmyslu.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.