Akce

14.7.2022

Digitální továrna na MSV 2022

Těšíme se na návštěvníky naší expozice na mezinárodním strojírenském veletrhu v expozici Digitální továrny, kde představíme nejnovější technologie digitalizace průmyslu.

8.6.2022

Konference Digitální výroba 2022 7.-8.6. v Praze

Děkujeme všem zájemcům o digitalizaci výroby, kteří sledovali naši přednášku zaměřenou na koncepční digitalizaci výroby s moderními MES systémy a rozšířenou a virtuální realitou.

27.4.2022

Konference „Údržba pro TOP manažery 2022“

Téma naší přednášky „Digitalizace údržby a lidé, kteří ji používají“ zaujalo řadu posluchačů stejně jako naše ukázky digitalizace výroby a údržby.

1.2.2022

INDUSTRY 4.0 – Inspirace pro průmyslové inženýrství

Po mnoha on-line konferencích bylo opět příjemné se setkat osobně se zájemci o digitalizaci výroby a Průmysl 4.0 a seznámit je s naším tématem MES systémů pro digitalizaci výroby a navázat kontakty pro další spolupráci a realizaci mnoha zajímavých projektů.

19.1.2022

Konference BRNO INDUSTRY 4.0

Potěšil nás velký zájem několikaset účastníků on-line sledujících naše přednášky na témata moderních systémů pro koncepční digitalizaci výroby a technologií chytrých brýlí a rozšířené reality pro průmysl a na jednoduché kroky k digitalizaci výroby v českém průmyslu.

9.11.2021

Digitální továrna na MSV 2021

Potěšil nás velký zájem návštěvníků naší expozice na mezinárodním strojírenském veletrhu v expozici Digitální továrny, kde jsme představili nejnovější technologie digitalizace průmyslu.

12.9.2021

Digitalizace na konferenci Údržba 2021

Potěšil nás velký zájem návštěvníků konference Údržba 2021 v krásném prostředí zámku v Liblicích kde jsme představili digitální technologie pro úspěšnou spolupráci chytré výroby a údržby.

10.6.2021

Konference Digitální výroba 2021

Děkujeme všem zájemcům o digitalizaci výroby, kteří sledovali naši přednášku zaměřenou na praktické příklady digitalizace výroby s MES systémy a moderními technologiemi.

17.3.2021

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0

Potěšil nás velký zájem o naše přednášky na témata moderních MES systémů pro koncepční digitalizaci výroby a technologií chytrých brýlí a rozšířené reality pro průmysl.

2.10.2020

Dny chytré výroby 5.-7.10. Smart Industry Days

Vážení přátelé, dveře na akci Dny chytré výroby se z důvodu Covid-19 zavřely, ale dveře naší firmy v Brně pro Vás zůstávají otevřené a velmi rádi Vám ukážeme všechny novinky v oblasti digitalizace výroby, které jsme pro Vás připravili, jak v oblasti výrobních informačních systémů MES/MOM, tak v oblasti chytré údržby v systému CMMS, tak v oblasti sběru dat a monitorování strojů, včetně CNC strojů, tak oblasti chytré montáže a rovněž v oblasti chytrých brýlí a rozšířené a virtuální reality. Kromě fyzických dveří jsou Vám otevřené i virtuální dveře pro vzdálené online prezentace.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.