O nás

Act-in Group je mezinárodní skupina společností jejíž základy byly položeny v roce 1984 v Holandsku pod jménem Numac. Společnost se zaměřuje na digitalizaci výroby s MES systémy a dále na průmyslové inženýrství a moderní údržbu výrobních zařízení zejména v automobilovém a leteckém průmyslu, strojírenství, elektrotechnice a plastikářském, textilním, dřevozpracujícím, papírenském a potravinářském průmyslu.

Intenzivní růst společnosti přesahující 1200 zaměstnanců přivedl zakladatele skupiny k rozhodnutí založit svoje kompetenční centrum pro střední Evropu v roce 2007 v Brně. Úspěšný start kompetenčního centra motivoval mateřskou společnost v roce 2009 k investici do nákupu vlastních kancelářských a dílenských prostor s pozemky v rozloze 9500m2 v Brně-Slatině s výbornou dostupností k dálnici a výborným zázemím jak pro softwarové inženýry a vývojáře zaměřené na vývoj výrobních informačních systémů MES, tak pro servisních techniky a montéry se zaměřením na generální opravy a modernizace strojů a výrobních linek.

Po úvodních několikatýdenních školeních v Holandsku se první tým inženýrů a techniků v roce 2008 velmi dobře ujal svého poslání poskytovat informační systémy a technickou podporu významným výrobním závodům v Brněnském regionu a získal si tak renomé kvalitní a spolehlivé společnosti s rozsáhlými technickými znalostmi a dovednostmi v mechanice, elektronice, řízení výrobních strojů a znalostmi výrobního prostředí a procesů s krátkou reakční dobou a příkladnou orientací na plnění potřeb zákazníků.

Investice do nových výrobních prostor s vlastní mechanickou a elektrotechnickou dílnou následně umožnila rozšířit působení i do oblasti rozsáhlých generálních oprav, retrofitingu a modernizací výrobních strojů a celých výrobních linek.

Úspěšný rozvoj oddělení výrobních informačních systémů MES vedl ke změně z původně lokálně zaměřeného implementátora softwarových aplikací na řízení výroby a údržby na klíčové kompetenční centrum celé skupiny podílejícího se jak na hlavním vývoji těchto aplikací tak na implementacích již nejen v Česku a na Slovensku, ale rovněž i v Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Franci, Anglii, Polsku, Maďarsku, Srbsku, Itálii, Švédsku, Číně a Mexiku.

Práce na mezinárodních projektech se netýkala jen vývojářů, softwarových a projektových inženýrů, ale rovněž servisních techniků, kteří výborně realizovali transfery, montáže, instalace a zprovoznění výrobních strojů a celých linek v Anglii, Španělsku, Holandsku, Švýcarsku, Německu, Rumunsku, Rusku, Číně a Jižní Koreji.

Důvěra zákazníků nám tak přinesla stovky úspěšných projektů a motivuje nás k neustálému inovativnímu zlepšování našich produktů a služeb pro naplňování individuálních zákaznických potřeb.

Velmi významná je pro nás rovněž spolupráce s našimi partnery jak v technologické, tak obchodní oblasti, díky nimž můžeme poskytnout zákazníkům velmi široké portfolio služeb a řešení, flexibilitu a rychlou reakční dobu.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.