O nás

Act-in Group je mezinárodní skupina společností jejíž základy byly položeny v roce 1984 v Holandsku pod jménem Numac. Společnost se zaměřuje na digitalizaci výroby s MES systémy a dále na průmyslové inženýrství a moderní údržbu výrobních zařízení zejména v automobilovém a leteckém průmyslu, strojírenství, elektrotechnice a plastikářském, textilním, dřevozpracujícím, papírenském a potravinářském průmyslu.

Intenzivní růst společnosti přesahující 1200 zaměstnanců přivedl zakladatele skupiny k rozhodnutí založit svoje kompetenční centrum pro střední Evropu v roce 2007 v Brně. Úspěšný start kompetenčního centra motivoval mateřskou společnost v roce 2009 k investici do nákupu vlastních kancelářských a dílenských prostor s pozemky v rozloze 9500m2 v Brně-Slatině s výbornou dostupností k dálnici a výborným zázemím jak pro softwarové inženýry a vývojáře zaměřené na vývoj výrobních informačních systémů MES, tak pro servisních techniky a montéry se zaměřením na generální opravy a modernizace strojů a výrobních linek.

Po úvodních několikatýdenních školeních v Holandsku se první tým inženýrů a techniků v roce 2008 velmi dobře ujal svého poslání poskytovat informační systémy a technickou podporu významným výrobním závodům v Brněnském regionu a získal si tak renomé kvalitní a spolehlivé společnosti s rozsáhlými technickými znalostmi a dovednostmi v mechanice, elektronice, řízení výrobních strojů a znalostmi výrobního prostředí a procesů s krátkou reakční dobou a příkladnou orientací na plnění potřeb zákazníků.

Investice do nových výrobních prostor s vlastní mechanickou a elektrotechnickou dílnou následně umožnila rozšířit působení i do oblasti rozsáhlých generálních oprav, retrofitingu a modernizací výrobních strojů a celých výrobních linek.

Úspěšný rozvoj oddělení výrobních informačních systémů MES vedl ke změně z původně lokálně zaměřeného implementátora softwarových aplikací na řízení výroby a údržby na klíčové kompetenční centrum celé skupiny podílejícího se jak na hlavním vývoji těchto aplikací tak na implementacích již nejen v Česku a na Slovensku, ale rovněž i v Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Franci, Anglii, Polsku, Maďarsku, Srbsku a Mexiku.

Práce na mezinárodních projektech se netýkala jen vývojářů, softwarových a projektových inženýrů, ale rovněž servisních techniků, kteří výborně realizovali transfery, montáže, instalace a zprovoznění výrobních strojů a celých linek v Anglii, Španělsku, Holandsku, Švýcarsku, Německu, Rumunsku, Rusku, Číně a Jižní Koreji.

Důvěra zákazníků nám tak přinesla stovky úspěšných projektů a motivuje nás k neustálému inovativnímu zlepšování našich produktů a služeb pro naplňování individuálních zákaznických potřeb.

Velmi významná je pro nás rovněž spolupráce s našimi partnery jak v technologické, tak obchodní oblasti, díky nimž můžeme poskytnout zákazníkům velmi široké portfolio služeb a řešení, flexibilitu a rychlou reakční dobu.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Kariéra
Servisní technik obráběcích strojů

Pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizací obráběcích strojů hledáme do svého týmu nové kolegy.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Vývojář .NET – junior/senior

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Servisní inženýr CNC systémů

Pro oblast servisu řídících systémů a pohonů CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na systémy značky FANUC hledáme do svého týmu nové kolegy.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.