Novinky

12.5.2023

Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023

Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

20.4.2023

Digitalizace kovovýroby dveřních zámků

Přední český výrobce dveřních zámků si vybral pro digitální transformaci a modernizaci své výroby na severní Moravě softwarové řešení na platformě Act-in MES systému.

14.4.2023

Digitalizace výroby elektronických součástek

Vítězem výběrového řízení na digitalizaci výroby elektronických součástek se stala společnost Act-in se svým MES systémem pro bezpapírové řízení výroby, kvality a údržby.

2.4.2023

Digitalizace CNC výroby

Zástupce malých a středních podniků úspěšně podnikající v oblasti CNC obrábění si vybral pro digitalizaci své výroby řešení Act-in MES s důrazem na plánování a operativní bezpapírové řízení výroby a monitorování strojů.

29.3.2023

Digitalizace údržby logistického centra

Společnost Act-in vstoupila do segmentu digitalizace údržby rozsáhlých automatizovaných logistických center se svými produkty Maintenance Control a Mobile Maintenance a zaměřením na moderní prediktivní údržbu.

2.3.2023

Digitalizace výroby elektroniky a osazování SMT

Společnost Act-in si jako partnera pro digitalizaci výroby elektroniky a osazování SMT vybrala přední česká společnost v daném oboru a v první etapě se zaměřila na monitorování výrobních linek, traceabilitu a údržbu.

28.2.2023

Digitalizace údržby v Mexiku

Mezinárodní společnost si pro digitalizaci údržby ve svém výrobním závodě ve městě Tijuana v Mexiku vybrala softwarové řešení Act-in s moduly Maintenance Control a Mobile Maintenance.

23.2.2023

Digitalizace Sklárny Moravia

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na kompletní digitalizaci sklářské výroby a získala tak svůj první kontrakt v tomto tradičním průmyslovém odvětví v ČR  a může se tak podílet na modernizaci a podpoře tohoto významného výrobce.

11.2.2023

On-line monitorování OEE ve výrobě pružin

Po úspěšném pilotním  projektu se český výrobní závod spadající do skupiny evropského leadera v oblasti výroby pružin rozhodl implementovat Act-in Performance Analyser a PlantView pro on-line sledování a vizualizaci efektivity svých výrobních pracovišť.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
12.5.2023
Monitorování CNC strojů v leteckém průmyslu

Act-in MES systém zvítězil ve výběrovém řízení na projekt digitalizace, monitorování a zvyšování efektivity výroby komponent pro leteckých průmysl a high-tech přístrojů.

27.4.2023
Act-in MES a soutěž Eurovize

Výroba osvětlovací techniky českého výrobce ROBE Lighting používaná na soutěžích Eurovize a dalších významných světových akcí bude využívat ve své digitalizaci Act-in MES.

Kariéra
Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Senior Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.