Novinky

7.7.2022

Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022

ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

9.6.2022

Monitoring CNC strojů v Saudské Arábii

Společnost Act-in byla vybrána pro realizaci projektu on-line sběru dat z CNC obráběcích strojů u výrobce armádních nákladních vozidel v Saudské Arábii.

13.5.2022

Digitalizace přesné strojírenské výroby

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na kompletní digitalizaci strojírenské výroby zaměřené na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav pro automobilový průmysl.

5.5.2022

Nový projekt digitalizace výroby v Číně

Nově získaný projekt digitalizace výroby v Číně navazuje na úspěch podobného projektu v minulém roce a obsahuje on-line monitoring strojů, řízení a odvádění výroby, ANDON systém a digitalizaci údržby.

16.4.2022

Digitalizace výroby stavebních profilů

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby klempířských prvků a profilů pro stavebnictví. Kompletní digitalizace výroby jde přes všechny oblasti od plánování výroby, přes operativní monitorování a bezpapírové řízení výroby, on-line sběr dat ze strojů, vyhodnocování efektivity výroby, řízení údržby až po traceabilitu a řízení kvality výroby.

4.4.2022

Digitalizace výroby ve zbrojním průmyslu

Největší český výrobce munice se rozhodl souběžně s instalací nových výrobních linek a rozšiřováním své výroby pro její plnou digitalizaci se společností Act-in a nasazením jejího MES systému. Na on-line sběr dat z řídících systémů strojů a senzorů navazuje instalace moderních výrobních terminálů pro zobrazování dokumentace, řízení pracovišť, komunikaci s operátory a odvádění výroby, vizualizace stavu výroby na velkoplošných obrazovkách a další rozvoj do oblastí řízení údržby strojů a řízení kvality výroby.

29.3.2022

Digitalizace výroby pekařských pecí

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce a dodavatele pekařských pecí a technologií. Pomůže tak transformovat úspěšnou výrobu do plně digitalizované podoby od on-line sběru dat ze strojů a všech pracovišť, přes digitální terminály a bezpapírového řízení výroby až po plánování výroby s vazbou na ERP systém.

21.2.2022

Digitalizace výroby obalových materiálů

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce a dodavatele obalových materiálů. Kompletní digitalizace výroby proběhne v obou výrobních závodech a bude pokrývat všechny procesy od plánování výroby, přes operativní monitorování a bezpapírové řízení výroby, on-line sběr dat ze strojů, vyhodnocování efektivity výroby, vyhodnocování technického stavu strojů a řízení údržby až po traceabilitu a řízení kvality výroby.

19.1.2022

Monitoring CNC strojů v elektronové mikroskopii

On-line monitoring CNC strojů se systémem Act-in Preformance Analyser si pro svoji výrobu v Turnově zvolila přední světová společnost zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů a výrobou kompletních produktů jako například detekčních jednotek pro elektronové mikroskopy.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
7.7.2022
Digitalizace údržby ve výrobě stavebních strojů

Act-in úspěšně završil jednání s českým závodem největšího amerického výrobce malých stavebních strojů a bude zahajovat jeho digitalizaci v oblasti údržby výrobních strojů.

20.6.2022
ANDON systém pro výrobu automobilů

Těší nás, že Act-in ANDON systém byl úspěšně vybrán pro výrobu automobilů v Kolíně.

Kariéra
Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Developer C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Tester / QA Engineer

Pro oblast testování informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.