Novinky

19.8.2021

Nový projekt digitalizace v Polsku

Act-in CZ pokračuje v úspěšném mezinárodním působení získáním nového projektu digitalizace výroby v automobilovém průmyslu v Polsku.

1.8.2021

Nová etapa digitalizace v leteckém průmyslu

Na první úspěšnou etapu implementace on-line monitorování CNC strojů se světový výrobce leteckých motorů rozhodl navázat rozšířením systému Act-in na další stroje.

20.7.2021

Digitalizace výroby částí kolejových vozidel

Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení na digitalizaci výroby předního českého výrobce částí podvozků kolejových vozidel a zahájila implementaci MES systému.

2.7.2021

Digitalizace výroby trubek a profilů

Silný český výrobce trubek a profilů se rozhodnul pro plnou digitalizaci své výroby se systémem Act-in MES ve dvou závodech v Brněnském regionu.

30.6.2021

Digitalizace tradičního výrobce vybavení domácností, dílen a kanceláří

Tradiční český výrobce kovového vybavení domácností, dílen a kanceláří z Vysočiny si jako partnera pro kompletní digitalizaci a výroby vybral společnost Act-in a jí vyvíjený MES systém.

18.5.2021

Act-in ANDON systém ve zdravotnictví

Přední světový výrobce zdravotních pomůcek se rozhodl ve svém českém výrobním závodě pro implementaci systému ANDON od společnosti Act-in.

7.5.2021

Společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci s Act-in

Známá česká společnost Centropen se rozhodla pro spolupráci se společností Act-in pro zajištění on-line sběru dat ze svých výrobních strojů a linek na výrobu psacích potřeb.

6.5.2021

Digitalizace strojírenské výroby ve Zlíně

Přední strojírenská společnost ve Zlíně Geniczech si vybrala pro kompletní digitalizaci své výroby Act-in MES a zahájila implementaci monitorování CNC strojů zejména se systémy Heidenhain a Fanuc, napojení na systém Helios, instalaci terminálů pro bezpapírové řízení výroby a on-line vizualizaci.

21.4.2021

On-line monitorování CNC strojů ve společnosti ZEBR

V krásném prostředí jihomoravských Milovic jsme zahájili projekt on-line monitorování CNC i klasických obráběcích strojů u předního výrobce strojů na výrobu žaluzií, společnosti ZEBR.

29.3.2021

Act-in MES systém ve výrobě elektromotorů

Úspěšně byl zahájen proces implementace MES systému na řízení výroby elektromotorů, včetně monitorování CNC strojů, instalace terminálů, bezpapírového řízení výroby, digitalizace řízení údržby nebo přenosu NC programů ve společnosti Baumueller.

Kontakt
Brno, CZ
[email protected]
+420 545 423 001-3
Novinky
19.8.2021
Nový projekt digitalizace v Polsku

Act-in CZ pokračuje v úspěšném mezinárodním působení získáním nového projektu digitalizace výroby v automobilovém průmyslu v Polsku.

1.8.2021
Nová etapa digitalizace v leteckém průmyslu

Na první úspěšnou etapu implementace on-line monitorování CNC strojů se světový výrobce leteckých motorů rozhodl navázat rozšířením systému Act-in na další stroje.

Kariéra
Specialista technické podpory výrobních informačních systémů

Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Konzultant informačních systémů digitalizace údržby

Pro oblast implementace informačních systémů řízení údržby CMMS pro digitalizaci údržby průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Vývojář C# .NET

Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Aplikační inženýr výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.

Sales manager výrobních informačních systémů

Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.

Konzultant výrobních informačních systémů

Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.